Rozwój i innowacyjność

Więcej niż standard

Nasze produkty są używane każdego dnia. Wymaga to solidnych i precyzyjnie dopasowanych rozwiązań technicznych do wymagających zadań, które często są nieosiągalne dla standardów. Dzięki naszej ogromnej innowacyjności i bezwarunkowej obsłudze klienta jesteśmy w stanie współpracować z naszymi klientami w celu opracowania optymalnego rozwiązania dla ich konkretnego zastosowania. Czy to niestandardowy jednorazowy produkt czy produkt gotowy do produkcji seryjnej.

Rozwój od prototypu do produkcji seryjnej

Nasz rozwój kieruje się jednocześnie najnowszymi wytycznymi i standardami technicznymi. Nie szczędzimy wysiłków, aby rozszerzyć funkcjonalność naszych produktów i poprawić technologie, by móc dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania w wysokiej jakości bębnach kablowych i pierścieniach ślizgowych w warunkach rynkowej konkurencji. W poszukiwaniu najbezpieczniejszych, najbardziej niezawodnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań do elektryfikacji mobilnych odbiorców i ciężkich urządzeń nasi klienci mogą liczyć na indywidualne wsparcie i porady w oparciu o całe nasze kompetencje i doświadczenie.

Innowacje i rozwój bliskie klientowi

Inżynierowie i projektanci w naszym nowoczesnym dziale ds. rozwoju i innowacji są poświęceni rozwojowi i projektowaniu produktów. Tworzą w ten sposób całą dokumentację techniczną dla klienta, która jest także ważnym warunkiem wstępnym sprawnejgo działania naszego urządzenia. Nasi doświadczeni projektanci przemysłowi zajmują się interfejsem między rozwojem i zarządzaniem innowacjami z jednej strony, a klientami i sprzedażą z innych krajów z drugiej. Optymalizują także istniejące rozwiązania techniczne, produkty i komponenty.