Program wysyłki ekspresowej w 48 godzin

Program wysyłki ekspresowej w 48 godzin

Standaryzowane podzespoły modułów mechanicznych i elektrycznych pozwalają nam zapewnić szybką dostawę dużej części naszego zakresu bębnów sprężynowych w ciągu 48 godzin od zamówienia. W naszej podstawowej gamie produktów dostarczamy różne typy i akcesoria do bębnów, takie jak urządzenia blokujące, ramiona prowadzące do kabli oraz mocowania ścienne lub sufitowe.

 

Nasz 48-godzinny zakres dostawy zwojów obejmuje sprężynowe bębny kablowe w znanych wersjach i wariantach do odwijania poziomego i pionowego. Do klasy ochrony IP 55 z lewym kierunkiem odwijania. Bębny są przeznaczone do kabla PUR-H.

Ponadto firma Hartmann & König oferuje swoim klientom pełną gamę akcesoriów do ich bębnów. Akcesoria, takie jak zapadki, rolki i uchwyty do ciągnięcia kabli, mogą być wstępnie zmontowane i dostarczone razem z potrzebnymi komponentami w ciągu 48 godzin.

Oprócz gotowości do pracy sprężynowych bębnów kablowych, klienci zyskają również na bardziej solidnej konstrukcji sztywnego jarzma rolkowego, a także na wszechstronnym asortymencie akcesoriów i obniżonych cenach dla pilnie potrzebnych bębnów i akcesoriów zakupionych razem. Techniczną zaletą sztywnego jarzma rolkowego jest jego zwiększona stabilność w porównaniu do wersji obrotowej, która była produkowana dotychczas. Wreszcie, dzięki licznym otworom, klienci mogą z łatwością zainstalować nowy wałek rolki w dowolnej rolce z magazynu, co czyni produkt identycznym.

Wykonanie naszych 48 godzinnych bębnów sprężynowych:

  • 48-godzinne bębny kablowe są teraz dostępne z akcesoriami (zapadka, wałek, uchwyt kablowy)
  • W dobrze znanym wykonaniu i jakości „made in Germany“
  • Dla zastosowań poziomych i pionowych
  • Odwijanie lewe
  • stopień ochrony IP 55
  • szczegóły techniczne, arkusze wymiarowe i ogólne warunki handlowe znajdują się w naszych broszurach dołączonych do bębna

Więcej informacji na temat dostępnych typów i rozmiarów rolek kablowych oraz odpowiednich akcesoriów można znaleźć w naszej ulotce do pobrania. Arkusze wymiarowe naszych szybko rozwijających się bębnów kablowych na życzenie klienta.