48 saat içerisinde ekspres teslimat programı

Spring cable reels in 48 hours ready for dispatch

Standartlaştırılmış mekanik ve elektrikli modül bileşenleri, yaylı kablo tamburlarımızın büyük bir çoğunluğunu siparişin ardından 48 saat içerisinde kısa sürede teslim etmemize olanak sağlamaktadır. Temel ürün grubumuzda, kilitleme cihazları, kablo kılavuz kolları ve duvar ya da tavan ataşmanları gibi muhtelif kablo tipleri ve aksesuarları sunuyoruz.

48s kablo sarma tambur grubumuz içerisinde, sol el kablo çözüm yönlü, IP 55 koruma sınıfı, yatay ve dikey çözüm için bilinen versiyonlarda ve kalitelerde yaylı kablo sarma tamburları yer almaktadır. Kablo sarma tambur gövdeleri, PUR-H kablo tipi için tasarlanmıştır.

Hartmann & König, ayrıca müşterilerine yaylı kablo sarma tamburları için tamamen gözden geçirilmiş kapsamlı aksesuar çeşitleri sunmaktadır. Kablo Tamburu mandalları, yönlendirme makarasi ve kablo çekiş kulpları gibi aksesuarlar, acil ihtiyaç duyulan makaralarla birlikte önceden monte edilerek 48 saat içerisinde teslim edilebilmektedir. 

Yaylı kablo sarma tamburlarının hızlı bir şekilde teslim edilebilmesi olanağının yanı sıra, müşterilerimiz aynı zamanda sert silindir çeki kancalarının daha sağlam tasarımından, daha esnek aksesuar çeşitliliğinden ve acil ihtiyaç duyulan tamburlar için aksesuarlarla birlikte satın alındığında düşük fiyat avantajlarından da faydalanmaktadırlar. Sert silindir çeki kancalarının teknik avantajı, bugüne kadar üretilmiş olan döner versiyonlarla karşılaştırıldığında ortaya çıkan yüksek stabilitesidir.  Sonuncu ancak aynı derecede önemli olarak, müşteriler sayısız delikler sayesinde, yeni silindir çeki kancalarını hazırdaki makaralarına esnek bir şekilde takabilmektedirler ve böylelikle tersine uyumluluk sağlayabilmektedirler.

48 saat yaylı kablo toplama tamburlarımızın performansı:

  • 48 saatlik kablolu tamburlarımız artık aksesuarlarla birlikte temin edilmektedir (tambur mandalları, yönlendirme makarasi ve kablo çekiş kulpları)
  • iyi bilinen, kaliteli „Alman Malı“
  • yatay ve dikey dağıtımlar
  • sol yönde dağıtımlar
  • IP 55 koruma sınıfı
  • teknik detaylar, boyut formları ile genel şart ve koşullar için, yaylı kablo sarma tamburları ürün broşürümüze bakınız

Mevcut kablo tambur tipleri ve ebatları ile uygun aksesuarlar hakkında daha fazla bilgi almak için, 48 saat el ilanımızı indirebilirsiniz. Ekspres kablo tamburlarımız için talep üzerine boyut formları temin edilmektedir.