Kapsamlı aksesuar çeşitleri

Bir kablo makarası, sıklıkla işin sadece yarısını yerine getirir. Çok sayıda uygulama için, kablo makarası ve ilgili aksesuarları arasındaki etkileşim, kilit öneme sahiptir ve Hartmann & König, aksesuarların spesifik uygulamalara uyarlanmasında özellikle önem vermektedir.  Kullanıma hazır çözümler, montaj durumu ve yerleşim planına bağlı olmak üzere, müşterinin aynı zamanda kılavuz silindirlere, sapma cihazlarına ve besleme kılavuzları ya da bunların kombinasyonlarına ihtiyaç duyması durumunda her zaman pek işe yaramazlar.

Hartmann & König ürünleri için, kontrol fonksiyonlu ya da kontrol fonksiyonsuz silindir dağıtım kılavuzları, saptırıcı ve kılavuz kasnakları, kablo maşası, uç sınırlandırma anahtarları, kuyrukta bekletme cihazları ya da kontak halkası muhafazaları için ısıtma üniteleri gibi kapsamlı aksesuar çeşitleri sunmaktadır. Aksesuar çeşitlerimiz, tıpkı kablo toplama tamburlarımız ve kontak halkası ekipmanlarımız gibi güçlü ve sağlamdır.

Ayrıca müşterilerimize yaylı kablo toplama tamburlarımız için tamamen gözden geçirilmiş kapsamlı aksesuar çeşitleri sunuyoruz. Makara mandalları, silindir çeki kancaları ve kablo çekiş kulpları gibi aksesuarlar, acil ihtiyaç duyulan makaralarla birlikte önceden monte edilerek 48 saat içerisinde teslim edilebilmektedir.

Yaylı kablo toplama tamburlarının hızlı bir şekilde teslim edilebilmesi olanağının yanı sıra, müşterilerimiz aynı zamanda sert silindir çeki kancalarının daha sağlam tasarımından, daha esnek aksesuar çeşitliliğinden ve acil ihtiyaç duyulan makaralar için aksesuarlarla birlikte satın alındığında düşük fiyat avantajlarından da faydalanmaktadırlar. Sert silindir çeki kancalarının teknik avantajı, bugüne kadar üretilmiş olan döner versiyonlarla karşılaştırıldığında ortaya çıkan yüksek stabilitesidir. Sonuncu ancak aynı derecede önemli olarak, müşteriler sayısız delikler sayesinde, yeni silindir çeki kancalarını hazırdaki makaralarına esnek bir şekilde takabilmektedirler ve böylelikle tersine uyumluluk sağlayabilmektedirler.

Talep üzerine daha da çok aksesuarlar sunabiliriz.