„Alman Malı“ Kalitesi

Hartmann & König, uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren bir şirkettir. “Alman Malı” kalitesine yönelik taahhüdümüz, profesyonel danışmanlık hizmetimizle başlar ve Almanya'nın güneybatısındaki şirket merkezimizde yer alan ürün geliştirme ve üretim süreçlerini içine alır ve teslimatın ardından uzun bir süre devam eder. Teknik satış mühendislerimiz, proje boyunca müşterilerimize destek ve tavsiyelerde bulunur.  Sonuç olarak, 70 yılı aşkın deneyim ve uzmanlığımıza dayanan kişiselleştirilmiş çözümler sunabiliriz.

ISO 9001 sertifikalı kalite yönetimi

Üretim tesisimiz, mümkün olan en iyi kaliteyi elde etmek için üstün teknoloji makinelerle donatılmıştır. Hedefe odaklı son incelemelerimizi gerçekleştirerek, ürünlerimizin müşterilerin kalite ihtiyaçlarını karşıladığından emin oluruz.

Yüksek seviyede nitelikli çalışanlarımız ve en son teknoloji ekipmanlarımız, yüksek seviyede üretim ve esneklik kapasitesi elde etmemize olanak sağlar. Ulusal ve uluslararası düzenlemelere riayet ederiz ve ürünlerimizi, her zaman müşteri memnuniyetine odaklanarak, süreçlere uygun bir şekilde üretiriz. 1997 yılından beri DIN/ ISO standartları sertifikalarımız bulunmaktadır ve şu anda 9001:2008 sertifikalarına sahibiz. Bu, yüksek kalite standartlarını garanti etmektedir ve büyük şirketlerin ve KOBİ’lerin de aralarında bulunduğu müşterilerimizin ihtiyaçlarını mümkün olan en verimli şekilde karşılamamıza olanak sağlamaktadır.