Hakkımızda

Hartmann & König Stromzuführungs AG, motorlu kablo toplama ve sarma tamburları, yaylı kablo toplama ve sarma tamburları ve kontak halkası ekipmanlarının önde gelen üreticilerinden biri olarak, dünyanın her yerindeki müşterilerine, mobil tüketicilere yönelik gelişmiş teknolojili enerji ve veri aktarım sistemleri sağlamaktadır. Yüksek kaliteli „Almanya Menşeili Malzeme“ kablo makaraları, her çeşit gemi üstü ve bina vinçleri, ekskavatörler ya da yük kaldırma ekipmanları ile konteynerler üzerinde ve mobil tüketicilerinin enerji, veri ya da diğer ortamların güvenli bir şekilde sağlanmasına ihtiyaç duydukları her yerde kullanılmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağımızı biliyoruz

En son teknolojili kablo toplama ve sarma tamburları ve kontak halkası ekipmanlarından oluşan etkileyici ürün portföyümüzde uzmanlığımızı gösteriyoruz. Orta ölçekli bir şirketin yenilikçi kapasitesi, güvenilirliği ve esnekliği, Hartmann & König’in başarısına katkıda bulunmuştur.

Mobil tüketicilerine yönelik enerji sağlama alanındaki uzmanlığımız, kablo toplama ve sarma tamburları ve kontak halkası sistemlerinin geliştirilmesindeki 70 yılı aşkın deneyimimize dayanmaktadır. Müşterilerimizi, en zorlu uygulamalar için çözümler geliştiren mühendis ve tasarımcılardan oluşan özel bir ekiple destekliyoruz. Bu şekilde, kabloların, halatların ya da hortumların spiral ya da silindirik bir şekilde sarılması ya da çözülmesine yönelik müşteri gerekliliklerine uyarlanmış, neredeyse her çeşit kablo toplama ve sarma tamburlarını sunabiliyoruz.

İşleriniz için uygun teknik çözümler ve kapsamlı hizmetler sağlıyoruz. Taleplerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.