Satış

Türkiye Satış Sorumlusu

İletişim

Teknik Satış Mühendisi

Mr. Hakan Yildiz
Phone: +49 7255 7120-32
E-mail: hakan.yildiz@hukag.com

Türkiye DİSTRİBÜTÖRÜ

NBS Makina Petrol Turizm Insaat
Danismanlik Sab. ve Dis Ticaret Ltd. Sti
Erenköy mahallesi Ethem efendi caddesi
Çiçek sokak bulus, apt 8/13
TR - 37410 Kadiköy / Istanbul

Phone: +90 216 385 76 77
E-mail: info@nbs-trade.com

Satış ve Pazarlama

Head of Sales & Marketing

Head of Sales & Marketing

Mr. Stefan Mayer
Phone: +49 7255 7120-80
E-mail: stefan.mayer@hukag.com
İç Satış

Head of Internal Sales

Mr. Hakan Yildiz
Phone: +49 7255 7120-32
E-mail: hakan.yildiz@hukag.com

Key Account Manager

Mr. Andreas Hausner
Phone: +49 7255 7120-50
E-mail: andreas.hausner@hukag.com

Key Account Manager

Patrick Knebel
Phone: +49 7255 7120-29
E-mail: patrick.knebel@hukag.com

 

Technical Sales

Pascal Polk
Phone: +49 7255 7120-74
E-mail: pascal.polk@hukag.com

Technical Sales

Andreas Laturnus
Phone: +49 7255 7120-752
E-mail: andreas.laturnus@hukag.com

Technical Sales

Mr. Markus Gaa
Phone: +49 7255 7120-81
E-mail: markus.gaa@hukag.com
Pazarlama

Marketing Specialist

Ms. Silke Natzeck
Phone: +49 7255 7120-86
E-mail: silke.natzeck@hukag.com