Ürün Geliştirme ve İnovasyon

Standartların çok ötesinde

Ürünlerimiz her gün kullanılmaktadır. Bundan dolayı, standart ürünlerin sıklıkla yetersiz kaldığı zorlu görevler için sağlam ve hassas teknik çözümler sağlanmalıdır. Mükemmel, yenilikçi, güçlü ve emsalsiz müşteri desteğimiz sayesinde, spesifik uygulamaları için optimal çözümlerin sağlanması amacıyla müşterilerimizle işbirliği içerisinde çalışabiliyoruz. Gerek özel yapım, tek seferlik ürünlerde gerekse seri üretimlerde her zaman yanınızdayız.

Prototipten seri üretime ürün geliştirme yetkinliği

Ürün geliştirme çalışmalarımız, en son teknik standartlara ve kılavuzlara dayanmaktadır. Müşterilerimize yüksek kaliteli kablo makaraları ve kontak halkası ekipmanlarını rekabetçi koşullarda en iyi konsept içerisinde sağlayabilmek amacıyla, ürün fonksiyonlarımızın arttırılması ve teknolojilerimizin geliştirilmesi için hiçbir çabadan kaçınmıyoruz. Mobil tüketiciler ve ağır ekipmanların elektrifikasyonu için en emniyetli, en güvenilir ve çevre dostu çözümlerin arayışında olan müşterilerimiz, yetkinliğimize ve uzmanlığımıza dayanan kişiselleştirilmiş desteklerimizden ve tavsiyelerimizden faydalanmaktadır.

Müşterilerimize yakın kurum içi imalat

Modern Ürün Geliştirme ve İnovasyon departmanımızda görevli mühendislerimiz ve tasarımcılarımız, kendilerini ürün geliştirme ve ürün tasarımı konularına adamışlardır. Burada, müşteriler için, aynı zamanda tesislerimizde sorunsuz üretimin ön koşulu olan bütün teknik belgeleri hazırlamaktadırlar. Deneyimli endüstriyel tasarımcılarımız, bir tarafta ürün geliştirme ve inovasyon yönetimi ile diğer tarafta müşteriler ve satışlar arasındaki bağlantı sürecinde, uluslararası müşteriler için projeler gerçekleştirmekte ve mevcut teknik çözümler, ürünler ve bileşenlerin optimizasyonunu sağlamaktadırlar.