Jakość „Made in Germany“

Hartmann & König jest międzynarodową firmą. Nasze zaangażowanie w jakość "Made in Germany" rozpoczyna się od profesjonalnej wstępnej konsultacji, obejmującej projekt i produkcję o wysokim stopniu wykonania w siedzibie naszej firmy w południowo-zachodniej części Niemiec i trwają jeszcze na długo po ostatecznej dostawie. Nasi inżynierowie sprzedaży technicznej doradzają i wspierają klientów w całym czasie trwania projektu. W konsekwencji możemy zaproponować dostosowane rozwiązania, w oparciu o nasze 70-letnie doświadczenie i wiedzę.

Certyfikowane zarządzanie jakością zgodnie z normą ISO 9001

Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w najnowocześniejsze maszyny i technologie w celu osiągnięcia jak najlepszej jakości. Regularnie kontrolując ostateczne rezultaty, zapewniamy, że nasze produkty spełniają wymagania jakościowe naszych klientów.

Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy i najnowocześniejsza technologia pozwalają nam osiągnąć wysoki zakres produkcji i elastyczność. Przestrzegamy krajowych i międzynarodowych przepisów oraz wytwarzamy nasze produkty zgodnie z przyjętymi standardami - zawsze dbając o zadowolenie klientów. Od 1997 r. Posiadamy certyfikat DIN ISO a obecnie posiadamy certyfikat 9001: 2008. Zapewnia to najwyższe standardy jakościowe i umożliwia nam na jak najskuteczniejsze spełnienie wymagań naszych klientów, w tym dużych korporacji i MŚP.