O nas

Hartmann & König Stromzuführungs AG jako jeden z wiodących producentów bębnów kablowych silnikowych i sprężynowych oraz pierścieni ślizgowych dostarcza swoim klientom na całym świecie technologicznie zaawansowane systemy przesyłania energii i transmisji danych dla klientów mobilnych. Wysokiej jakości bębny kablowe "Made in Germany" są używane na kontenerach, na pokładach i dźwigach budowlanych, na koparkach lub urządzeniach podnoszących wszystkich typów - i wszędzie tam, gdzie użytkownicy mobilni potrzebują niezawodnego zasilania, przesyłania danych lub innych mediów.

Know-how odpowiadające potrzebom klienta

Nasza wiedza przekłada się na imponujące portfolio produktów z najnowocześniejszymi zestawami pierścieni i bębnów. Innowacyjne możliwości, niezawodność i elastyczność średniej wielkości firmy przyczyniły się do sukcesu firmy Hartmann & König.

Nasza wiedza w dziedzinie dostaw energii dla odbiorców mobilnych oparta jest na ponad 70-letnim doświadczeniu w rozwoju, a także produkcji bębnów kablowych i pierścieni ślizgowych. Wspieramy naszych klientów z dedykowanym zespołem inżynierów i projektantów, którzy opracowują rozwiązania dla najbardziej wymagających instalacji. W ten sposób możemy zaoferować praktycznie wszystkie typy silnikowych bębnów kablowych dostosowanych do wymagań klienta dla spiralnego lub cylindrycznego zwijania i odwijania kabli, lin lub węży.

Zapewniamy odpowiednie rozwiązania techniczne i kompleksową obsługę dla Twojej firmy!